Żurawie kratowe

Sarens Polska oferuje szeroką gamę żurawi kratowych  do wielu rodzajów zastosowań.

Żurawie kratowe  mają wiele konfiguracji. Ich modułowa konstrukcja daje im elastyczność w dostosowaniu dźwigu do specyficznych potrzeb projektu.

Istnieją trzy  rodzaje dźwigów kratowych.

Żurawie kratowe na podwoziu  gąsienicowym- jego zaletą jest  przemieszczanie się z ładunkami na niewielką odległość. Jego maksymalny udźwig wynosi 1.600 ton. Kompaktowa konstrukcja sprawia, że ​​jest to dobry wybór, gdy nie ma dużo dostępnej przestrzeni roboczej.

Żurawie  kratowe na podwoziu samochodowy. Żurawie  te używane są do stacjonarnych projektów,  i mogą podnieść  do 2000 ton. Mają krótki czas mobilizacji, co zapewnia niskie koszty operacyjne. Żuraw jest bardzo mobilny oraz może poruszać się po drogach publicznych.

Trzeci typ to dźwig pierścieniowy. Żurawie te nazywane są serią SGC. Te innowacyjne i wszechstronne żurawie  są wynikiem wysiłków inżynieryjnych naszego zespołu ds. Rozwiązań technicznych i inżynierii.

SGC ‐120 to dźwig o udźwigu 120 000 ton / m. Został zaprojektowany, aby sprostać wysokim wymaganiom związanym z podnoszeniem ciężarów rafinerii, ropy i gazu, górnictwa, platform morskich i komponentów trzeciej generacji do elektrowni jądrowych.

SGC-140 ma moment obciążenia 140.000 T / m. Podobnie jak SGC-120, jest to ciężka maszyna do podnoszenia na bazie pierścienia o kompaktowej powierzchni i niskim nacisku na podłoże. Żuraw ma o 45% większą nośność niż SGC-120.

Aby uzyskać inne informacje techniczne, prosimy o kontakt z Sarens Polska.