HistoriaJESTEŚMY DUMNI Z NASZEJ HISTORII

foto history1

Dziadek Sarens był rolnikiem, który używał konia z wozem do prac leśnych i transportu drewna. Tak się to zaczęło w latach trzydziestych; jeden człowiek i jego dwanaścioro dzieci, które zaczęły z nim pracować, gdy tylko ukończyły szkołę.

foto history 2

Koń z wozem wkrótce został zastąpiony ciężarówką ale powrócił ponownie z powodu braku paliwa w latach wojny. Jednak drewniane koła ostatecznie ustąpiły miejsca gumowym oponom, a konie stopniowo zastępowane były silnikami. Środki były zawsze dostosowane do potrzeb naszych klientów.

NASZE METODY BYŁY ZAWSZE WYRAFINOWANE I NIESKOMPLIKOWANE

foto history3

Od samego początku nasze metody były wyrafinowane i nieskomplikowane. Najpierw analizujemy potrzeby klientów i szukamy odpowiedniego rozwiązania technicznego. Następnie bezbłędnie wykonujemy operację, mając zawsze na uwadze bezpieczeństwo.

Nasi doświadczeni inżynierowie z całego świata, nasz najnowocześniejszy sprzęt, nasze nieskazitelne standardy bezpieczeństwa i nasz zasięg geograficzny, w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem, czynią z nas dzisiaj światowego lidera i punkt odniesienia w zakresie usług dźwigowych, podnoszenia ciężkich ładunków, i inżynierii transportu.