O nas

GRUPA SARENS JEST UZNAWANA ZA ŚWIATOWEGO LIDERA W ZAKRESIE USŁUG DŹWIGOWYCH, CIĘŻKICH PODNOSZEŃ I INŻYNIERII TRANSPORTU.


Ludo SarensW Grupie Sarens mamy szlachetną misję być punktem odniesienia w zakresie wynajmu żurawi, ciężkich podnoszeń i inżynieryjnego transportu dla naszych klientów. Dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi i wartościowym rozwiązaniom technicznym, oferujemy naszym klientom kreatywne i inteligentne rozwiązania dla współczesnych wyzwań związanych z transportem ciężkim i inżynierią.

Działamy bez granic poprzez 100 podmiotów w 65 krajach świata, dlatego jesteśmy idealnym partnerem w realizacji małych i dużych projektów. Obecnie zatrudniamy 4452 specjalistów i rzetelnie obsługujemy projekty naszych klientów z najlepszymi talentami na rynku z całego świata. Bezpieczeństwo i doskonałość we wszystkim, co robimy, są dla nas najważniejsze. Codziennie staramy się stworzyć bezpieczną przestrzeń dla naszych ludzi, twoich ludzi i sprzętu.

Sarens jest liderem rynku od ponad 60 lat. Już cztery pokolenia rodziny Sarens są zaangażowane w ten biznes. Nasz sukces leży w naszym duchu przedsiębiorczości i stałym zaangażowaniu w naszą pracę. Jednak poważne traktowanie ciężkich podnoszeń to dla nas nie tylko kwestia DNA i tradycji rodzinnej, ale przede wszystkim powołania. Dumni pracownicy budują nasze dziedzictwo poprzez wdrażanie pięciu niezmiennych wartości: genialne rozwiązania, poświęcenie dla bezpieczeństwa, gorliwość dla doskonałości, miłość do tradycji i globalny duch.

Budujemy przyszłość na fundamentach naszej bogatej przeszłości i zapewniamy wszystkich klientów, że pozostaniemy w czołówce, jeśli chodzi o ciężkie podnoszenia i innowacje w dziedzinie transportu. Będziemy przełamywać bariery i gwarantujemy, że Twój projekt zostanie zrealizowany w najszybszy, najbezpieczniejszy i najmądrzejszy sposób. Aby dowiedzieć się o nas więcej o nas, zapoznaj się z naszą Prezentacją.

Nic nas nie powstrzyma od prowadzenia naszej profesji. Nic.

Bądźcie czujni,

 

Ludo Sarens

PREZES ZARZĄDU