Sarens Polska

SARENS Polska - favicon

Firma SARENS jest światowym liderem w zakresie usług świadczonych żurawiami, a także nadgabarytowego transportu za pomocą specjalnych naczep typu Kamag i Goldhofer.

SARENS swą działalność zapoczątkował w Belgii na początku ubiegłego wieku. Szybki rozwój oraz rzetelność działań zapewnił firmie ugruntowanie pozycji w segmencie przemysłu związanym z żurawiami oraz transportem ciężkim. Wraz z wynajmem żurawi kołowych, gąsienicowych i wieżowych zapewniona jest zawodowa obsługa operatorska oraz profesjonalne doradztwo w doborze sprzętu. Usługi dźwigowe obejmują zakres do 2000 ton. Firma dysponuje kompetentnym zespołem, który szybko i precyzyjniepomoże nie tylkootrzymać wymagany sprzęt, ale również doradzi i wspomoże Państwa wiedzę techniczną w zakresie doboru odpowiednich urządzeń.

Posiadając bogate zaplecze sprzętowe SARENS jest w stanie sprostać życzeniom najbardziej wymagających Klientów. Firma szczególnie specjalizuje się w usługach dźwigowych i wynajmie sprzętu do zastosowań przemysłowych, takich jak wznoszenie elektrowni, stawianie budowli i budynków, montaż i demontaż kominów wykonanych ze stali węglowej i austenitycznej. Zapewnia jednak równie profesjonalne usługi mniejszym odbiorcom przy budowie domów, sklepów, hal przemysłowych itp. Zapewnione jest wykonawstwo wg standardów polskich – PN, ale także firma przygotowana jest do przystosowania się do norm niemieckich – DIN, amerykańskich – ANSI jak również do nietypowych, indywidualnych wymagań. Chcąc zapewnić wysoką jakość wykonywanych usług stale kontrolowany jest proces ich realizacji. Wszystkie maszyny i urządzenia są poddawane systematycznej kontroli, a zakład posiada certyfikaty kontrolne renomowanych firm nadzorczych. Zapewnia to stałe bezpieczeństwo pracy i najwyższą jakość wykonywanych robót.